Probíhá zápis SB! TADY
1. Kapitola Bloodlines přeložená z části do čj tady!

Červen 2011

ádios :(

26. června 2011 v 20:52 | Kety |  O blogu, mě, novinky, informace
Ahoj... tak jste si jestě všimli, že jsem tu chvíli nebyla :( za to se tradičně omlouvám :( ale teď přicházím se zprávou, která jistě všechny zdrtí: celé prázdniny tu nebudu :( je mi to příšerně líto, ale budu na konci světa bez netu :( ale budu psát povídku :D možná se v průůběho na pár dní ukážu, dám vědět, jestli žiju a tak dál a pak zase odjedu :(

takže se omlouvám i sbéčkům, nebudu k nim chodit :(

Kety

P.S.: kdyby se v těchto končinách našel někdo, kdo by mi o prázdninách vypomohl, byla bych mu neskonale vděčná :D napište do komentářů, a když se osvědčí, může mi dělat spoluadmina i po zbytek roku :D :P :D

Bloodlines (novinky)

18. června 2011 v 18:49 | Kety |  Novinky (Bloodlines)
Tak vám zase přináším nějaké novinky o Bloodlines :) překládala jsem, tak omluvte chyby :) a kdyby náhodou chtěl někdo kopírovat, tak -prosím- se zdojem :)

Když je alchymistce Sydney nažízeno, aby odešla do úkrytu a chránila tak Jill Dragomirovou, poslední místo, ketré by očekávala že jí pošlou je lidská soukromá škola PalmSprings v Kalifornii. V této nové škole to pravé drama teprve začíná.

Plná nových tváří i známých, kniha BLoodlines zkoumá všechna přátelství, romantiku, bitvy a zrady z již známé ságy Vampýrská akademie. Tentokrát v napolo upířím a napolo lidském prostředí.

- Popis Amazon. com (přeloženo)


VA komplet

16. června 2011 v 11:52 | Kety |  Knihy
kliknutím zavřete okno

Ještě nemáte všchny knihy VA? teď si je můžete objednat všechny ZDE :)

Kdo je vaše Rose?

15. června 2011 v 9:58 | Kety |  Fan casty
Tak jsem se rozhodla vytvořit anketu o tom, jak si představujete Rose. :) vybrala jsem 6 nejčastěji navrhovaných hereček (teda jsem se snažila :D) a v celém článku k nim máte obrázky a věk :) jsem zvědavá, jak to dopadne :)

Něco o mě

14. června 2011 v 12:42 | Kety |  O blogu, mě, novinky, informace
No tak tenhle blog už mám něco přes rok (s přestávkami) ale tak mě napadlo, že by bylo fér, abyste o mě něco věděli :D
Takže moje pravé jméno je Kačka :D přímení vám neřeknu, to by toho sbližování bylo až moc :D je mi 15 let, bydlím v Praze a jsem blázne do Vampýrské akademie (překvapení!), ale mám spoustu dalších oblíbených knížek: Twilight, Škola noci, Upíří deníky ... a teď ty neupírské: :D Bratr vlk, Nikdo není ostrov, Láska je jen slovo, Podzemí.... A takhle bych mohla pokračovat hodně dlouho :D Lepší bude když vám řeknu: Jsem blázen do knížek všeho druhu :D
Můj nejoblíbenější film... to je těžký protože jsem na to s filmama stejně jako s kížkama :D ale hodně ráda se podívám na Twilight (a teď sem si znepřátelila polovinu čtenářů a další polovinu jsem si naklonila :D) potom třeba Pán prstenů tiö je podle mě dokonalý film a ještě dokonalejší knížka :D sakra a to nejsme ještě ani v jedný dvacetině :D no nic, filmy přeskočíme a dostaneme se k seriálům. Když šel ještě v televizi Dr. House tak jsem nevynechala ani jeden díl, to samé platí o Gilmorových děvčatech (který mimochodem nikdy nestíhám kvůli škole) :D, taky jsem dřív byla blázen do Hvězdný brány (dřív asi před pěti lety :D) ale stejně se na ní občas podvíám. Klasicky mám ráda Buffy přemožitelku upírů, kterou teď nemůžu sledovat protože se to kryje s Gilmore Girls :D Sakra nějak jsem se rozepsala, tak to teď utnu... (dopoňující otázky můžete psát do komentářů :D)
Další hrozně důležitá informace: Miluju psaní :D a píšu neustále, ať pokračování VA nebo svoje vlastní povídky :)
Taky mám hrozně ráda tenhle blog :)
Tak dobře :D to jest vše
Kety

Zápis SBé

14. června 2011 v 9:06 | Kety |  O blogu, mě, novinky, informace
Jelikož se mi smazaly všechny odkazy na moje spřátelené blogy :( musím přistoupit k jejich zápisu :D nějaké si pamatuji, ale stejně bych chtěla vědět, jestli vůbec chtějí zůstat mým spráteleným blogem a tak :) no a jestli se chceš nově spřátelit tak se taky zapiš :) prostě to bude tak: kdo se zapíše tak ten bude :D
Přezdívka:
Blog:
Toť vše! :D
Fan cast VA

13. června 2011 v 11:39 | Kety |  Fan casty
Na jedné FAN stránce VA (odkaz dole :)) Jsem našla pár FAN obsazení filmu :) napadlo mě, že bych něco podobného mohle udělat i tady :) jako vzor jsem je sem zkopírovala (pod perexem) TAKŽE pokud budete chtít, abych vám také zvěřejnila váše obsazení snů, tak mi pošlete jména herců a na jakou roli by jste je chtěli :) můžete to psát do komentářů nebo na e-mail (vampyrka-akademie@hotmail.cz)


Otázky k filmu VA

13. června 2011 v 11:28 | Kety |  Oficiální oznámení k filmu
Na oficiální FB stránce VA se fanoušci hádali, jaké otázky položit tvůrcům filmu VA :) Tak tu mám 10 otázek a 10 odpovědí :)
Vypadá to slibně :D
Zdravím všechny fanoušky VA! Nejprve jsem jen chtěl všem poděkovat za vaše celkové nasazení a nadšení pro tento projekt a podporu, nápady, názory a připomínky. Já a producent Don Murphy jsme strávili nespočet hodin při přípravě tohoto projektu, aby film, který natočíme, se blížil co nejvíce tomu, co chcete vidět.

Naše nadšení a víra v tento projekt je dnes silnější než kdy předtím. Náš závazek dovést to až do úplného konce je prvořadý. Děkujeme za vaši podporu a pomoc!
Teď vám zodpovím vaše vybrané otázky.

Mike Preger
Producent

(více pod perexem)

Dva nové obrázky z VA grafické novely

13. června 2011 v 10:25 | Kety |  Komiks VA
Richelle na svém blogu zveřejnila další dva obrázky z grafické VA :) už se celkem těším až to bude u nás :)
50 slov z Bloodlines

13. června 2011 v 10:21 | Kety |  Bloodlines
Bylo zveřejněno přesně 50 slov z volného pokračování VA (Bloodlines) :D
"Can you draw a skeleton riding a motorcycle with flames coming out of it? And I want a pirate hat on the skeleton. And a parrot on his shoulder. A skeleton parrot. Or maybe a ninja skeleton parrot? It'd be cool if the biker was shooting some ninja throwing stars."
Tak překlad: Tak tedy překlad:
Můžeš nakreslit konstru, která jede na motorce a plameny, které z té motorky šlehají? A chci pirátský klobouk na kostře. A papouška na rameni. Kostru papouška. Nebo možná kostru ninja papouška? A bylo by super, kdyby ten motorkář házel ninja hvězdy.

MNo moc tomu nerozumim :D teda tomu kontextu... :D ale vypadá to vtipně tak uvidíme :)


10. Kapitola

6. června 2011 v 17:12 | Kety |  Moje povídky
Slibovaná 10. kapitola, ale není tak dlouhá jak jsem myslela :)) navíc jsem vytvořila "obal" na mojí knížku, od teď se jmenuje Sliby (proč to se jednou dozvíte :))

Rosina voňavka

2. června 2011 v 7:56 | Kety |  Fan předměty
Omlouvám se za předchozí chybu, byla to pšatná, teď je to opravené
Jistě všichni víte, jak Adrian věnovla Rose voňavku Amor Amor :) přesně taková (odpovídající popisu) se už nějakou dobu prodává i v ČR- jan přes internet (od roku 2008 v USA). já jsem si jí koupila ve Francii a voní nádhrně (mají to tam i levnější :)

Objednat si jí můžete tady za 1163,- :)


Obaly VA v různých zemích (2)

2. června 2011 v 7:47 | Kety |  Obaly VA
Mám tu nějaké obaly va z jiných zemí. Možná e budou opakovat, tak za to se omlouvám :)

Bulharský (Blood promise)
Tak zase jsem tu

2. června 2011 v 7:30 | Kety |  O blogu, mě, novinky, informace
Ahoj všici! Omlouvám se za to že jsem tu tak dlouho nebyla... ti kteří mě mají na Facebooku vědí, že mi nešel internet :( tak ale dost kecání :) mám tu něco o autorce, musím upravit ten layout a tak dále :) jo ještě, kdyby pro mě někdo chtěl hlasovat v grafické soutěži tak může tady :) nkodo do toho nenutim, mám tam ikonku s Benem Barnesem :)