Probíhá zápis SB! TADY
1. Kapitola Bloodlines přeložená z části do čj tady!

Červenec 2012

VA Keep calm + nějaké další

3. července 2012 v 9:58 | Kety |  Co se nikam nevešlo (obrázky)
Tak jsem si řekla, že bych mohla najít co nejvíc KEEP CALM, které nějakým způsobem souvisí s VA :) a tadyjsou výsledky:

Můj nejoblíbenější :) "Zachovej klid a neváhej."

Rozhovor s Richelle o GL

2. července 2012 v 12:07 | Kety |  Rozhovory s Richelle Mead
Našla jsem rozhovor z 12. července 2012 :) takže překládám a vkládám! :)

Richelle Mead o "Zlaté lilii" upírech a alychmistech

Když Richelle Mead v roce 2010 dopsala svou nejlépe prodávanou sérii kinh Vampýrská akademie, většina fanoušků si přála, aby psala dál a nikdy neskončila.
Ale Richelle se rozhodla jinak: vzala jednu z ústředních hrdinek Poslední oběti a rozhodla se napsat spin-off sérii o alchymistce, která má za úkol chránit morojskou princeznu. Odchytili jsme 35ti letou autorku a novopečenou maminku, abychom si s ní popovídali o "zlaté lilii", druhé knize ze šestidílné ságy Pokrevní pouta.
Více v celém článku :)

Richelle: Jaká písnička charakterizuje postavy GL?

2. července 2012 v 10:26 | Kety |  Rozhovory s Richelle Mead

-27. červen 2012
Vampýrska akademie možná skončila, ale fanoušci i Richelle Mead jsou teď posedlí "Zlatou Lilií" druhou knikou ze spinoff série Bloodlines.
Požádali jsme Richelle, zda by nemohla odpovědět na najčastěji kladené dotazy jejích fanoušků. Poslala nám jeden příspěvek, který se zajímá o jeden dotaz a pak můžete vidět na konci video, které se zabývá ostatními.
Hudba hraje důležitou roli v jekémkoliv životě maledéo dospělého člověka, a proto není divu, že otázka o kterou se s námi Richelle rozhodla podělit byla o tom, jakou hudbu poslouchá při psaní.
Více v celém článku :)

The Indigo Spell

1. července 2012 v 17:27 | Kety |  Novinky (Bloodlines)
Tak byla zveřejněna oficiální obálka třetího dílu sagy Bloodlines - The Indigo spell. Kniha vyjde 12. únra, ovšem pouze v Anglii, Americe, Austrálii, Kanadu a podobně :D my si opět budeme muset počkat :D

E-mail, který mě dostal až sem

1. července 2012 v 14:08 | Kety |  Informace o blogu
Tak po dlouuuhatanské době se tu opět hlásím... vím, že jsem hrozná a mrzí mě to protože byla doba, kdyy byl blog součástí mého života a fakt jsem na něm hodně makala. To jsem zahodila kvůli škole. A mrzí mě to. Hlavně po tom, co jsem dostala na mail jednu zprávu, která mě skoro rozbrečela (jo poslední dobou jsem citlivá :D)
domluvila jsem se s autorkou a dávám ho sem.. hrozně moc si toho vážím a no... posuďtě sami:
Milá Kety!
Už je to roky, co jsi nebyla na blogu. Chápu, asi máš moc jiných věcí... možná už tě to prostě nebaví.. kdo ví! Ale: já tě potřebuju! potřebuju novinky ze světa VA, tak přehlené a úžasné jako na tvém blogu! :)
Tvoje stránky mají (měly) vysokou úroveň, takové se najdou zřídka kdy. V příspěvcích, které jsi přidávala bylo cítit zájem!
Prostě! VRAŤ SE, HOLKA! prosím! spoléhám na tebe! aspoň jeden malinký článeček týdně, nebo za čtrnáct dní! prostě jenom aby blog trochu žil!
znova prosím! vrať se nám! určitě mluvím za víc lidí, jsem si tím jistá!
tvoje oddaná čtenářka Lin

mno... jak říkám! málem mě to rozbrečelo... každopádně mě to hrozně dojalo a... děkuji!
díky tomu jsem si uvědomila, že mi blogařina chybí a že se k ní chci vrátit. snad najdu chvilku aspoň (jak Lin napsala) jednou za 14 dní :)
přemyšlela jsem o spoluadmince, ale jelikož jsem s tím měla v minulosti špatné zkušenosti, tak jsem si řekla že néé :D potáhnu to na vlstních bedrech.
vaše Kety