Probíhá zápis SB! TADY
1. Kapitola Bloodlines přeložená z části do čj tady!

Listopad 2013

Richelle z Twitteru

7. listopadu 2013 v 23:16 | Kety |  Richelle statusy (FB, Twitter)
Dnes jsem tu pouze na skok (omlouvám se nic nestíhááám). Ale mám pro vás jeden aktuální status:


"Smutná zpráva: Včera jsem psala další scénu Silver Shadows, ve které se Adrian a Dimitrij potloukají venku a bylo to tak CHABÉ! Dokonce jsem se i začala nudit!"
/Před 2h

"Scéna, na které jsem právě pracovala byla extrémně intenzivní a romantická, takže žádný strach: čtení Silver Shadows (Bloodlines 5) si užijete!"
/Před 1hTak tak tak :)

4. listopadu 2013 v 22:45 | Kety |  Naše kecy...
Drazí!
Takže jak vidíte, dokoce i přidávám články! :) Stále mě ten elán ještě neopustil, takže se během tohoto (nebo příštího) týdne můžete těšit na nový layout. Tenhle už je vzhledem k vývoji filmu poněkud zastaralý :D
Jinak se můžete těšit každý den (snad) na jednoho herce. Taky jsem přemýšlela nad pokračováním povídky, myslím, že měla celkem ohlasy (navím, jestli teda bude stále mít :D) ale asi bych to zase rozjela :)
Tak doufám, že bude čas.. Fakt mě to zase baví! :D

Vaše Kety

Danila Kozlovsky aneb Dimitrij Belikov

4. listopadu 2013 v 22:38 | Kety |  Herci VA

Danila Kozlovsky se narodil 3. května 1985 v Moskvě.
Roku 1991 se rozhodl nastoupit na veřejnou školu se speciálními kurzy španělštiny. Téhož roku byl vyloučen za špatné chování. Takhle prošel několik škol.

Ve svém volném čase rád sportoval (například hrál fotbal, nebo se věnoval karate). Poprvé se na televizních obrazovkách objevil roku 1994 v seriálu "Simple Trusths"
(více v celém článku)

Zoey Deutch aneb Rose Hathway

4. listopadu 2013 v 22:07 | Kety |  Herci VA
Tak se hlásím u dalšího článku, tentokrát vám sdělím pár informací o Zoey, která bude ve filmu představovat Rose. Tenhle výběr se podlě mě opravdu vydařil, alespoň zatím podle vzhledu. No, uvidíme, jak se Zoey ukáže ve filmu :)


Zoey se narodila 10. listopadu 1994, tedy ve znamení štíra. Se svými rodiči (herečkou Leou Tomphsnovou a režizérem Howardem Deuchem) bydlí ve slunečném L.A.
Už od mala si hrále s panenkami, se kterými tvořila krátké scénky. Také byla náruživá tanečnice: učila se balte, jazz a step. V 15ti letech už měla zkušenosti s komedií i dramatem. Studovala na střední umělecká škole v L.A.
(více v celém článku)

Film VA

3. listopadu 2013 v 16:56 | Kety |  Film VA
Jak jsem slíbila, chci shrnout co a jak už se ví a co zatím zůstává utajeno: takže do toho!
Rose Hathway je dhampýrka (poloviční člověk, poloviční upír) a také je strážkyní. Jako taková má za ůkol chránit Moroje (hodné upíry, kteří žijí pouze z dobrovolně dané lidské krve) před krvelačnými příšerami (strigoji).
Tohle je její příběh.

Jsem zpátky? No.. možná

3. listopadu 2013 v 16:28 | Kety |  O blogu, mě, novinky, informace
Tak jo... nepsala jsem sev víc jak rok. Nemyslete si, že jsem vás nu nechávala nestřežené! To bych si nedovolila! :D jenom nějak nebyl čas nebo chuť. No... spíš ten čas. Netvrdím, že teď bude. Ale tak nějak jsem zjitila, že mi to blogování celkem chybí. Takže aspoň něco budu zkoušet přidávat.

Dneska sem přidám asi nějaké shrnutí všech důležitých informací o připravovaném filmu no a pak... se uvidí.
Vím, že už asi nikdy nedokážu postavit blog na nohy, tak jako byl před těma dvvěma lety, ale... no pokusím se o to a budu ráa, když mě podpoříte.

Tak zatím, u dalšího článku

Kety